وبلاگ کارروا
وبلاگ کارروا

در وبلاگ کارروا سعی‌ می‌کنیم پا‌به‌پای شما و در کنارتان باشیم، سعی می‌کنیم با انتشارِ مطالبی مفید، دست اول و داغ کمک کنیم خود را بهتر بشناسید،  رشد کنید و قد بکشید. 

گروه خودشناسی
کمک می‌کنیم تا خود را بهتر بشناسید...
همه نوشته‌ها را ببینید
گروه مشاوره شغلی
هرآنچه برای انتخاب علمی شغل لازم است را با شما در میان می‌گذاریم...
دیدن همه نوشته‌ها
گروه قانون کار
آیا با حقوق خود آشنا هستید؟‌
باهم حقوق قانونی‌تان را مرور می‌کنیم...
مرور کنید
19 دلیل رضایت شغلی که نمیدانید

19 دلیل رضایت شغلی که نمیدانید

آیا می‌دانید کسی که از شغلش راضی است احتمال کمتری دارد که استعفا دهد؟‌ و حتی احتمال کمتری دارد که در محیط کار دچار سانحه شود؟‌ ایا می‌دانید کسب رضایت شغلی زمینه سلامت روانی جسمانی را فراهم می‌کند؟‌ با مطالعه این مقاله‌ی نکات مهمی را در این خصوص یاد خواهید گرفت.

شرایط پرداخت بیمه بیکای و جواب 11 سوال مهم
قانون کار و تامین اجتماعی

شرایط دریافت بیمه بیکاری و جواب 11 سوال‌‌

از نظر قانونِ بیمه‌ بیکاری، بیکار، بیمه شده‌ای است که بدون میل و اراده بیکار شود و آماده‌‌ی کار باشد. براساس این قانون افراد زیر به تشخیص وزارتخانه‌ی مربوطه و تایید شورای عالی کار، بیکار موقت شناخته می‌شوند و می‌توانند از مزایای بیمه‌ بیکاری استفاده کنند…

تست تیپ شناسی مایرز بریگز یا mbti
خودشناسی

تست تیپ شناسی مایرز بریگز یا MBTI

همه‌گیری و قابلیت‌های مایرز بریگز یا MBTI به حدی است که بسیاری از شرکت‌ها برای شناسایی ویژگی‌های پرسنل، استخدام و بکارگماری تخصصی از همین تست استفاده می‌کنند، به نقلی سالانه دو میلیون نفر از MBTI برای شخصیت‌شناسی استفاده می‌کنند.

16 تیپ شخصیتی تست مایرز بریگز یا MBTI
خودشناسی

16 تیپ شخصیتی تست مایرز بریگز یا MBTI

با مطالعه‌ی 16 تیپ‌ شخصیتی تست مایرز بریگز یا MBTI متوجه می‌شوید که هر تیپی به صورت کلی چه ویژگی‌هایی دارد، بنابراین در چند دقیقه می‌توانید اطلاعات جذاب و مفیدی در خصوص این تیپ‌ها بدست آورده و با ویژگی‌های شخصیتی خود مقایسه کنید…